https://babywalls.pl/kp/mieszkancy-tajemniczego-lasu/

Nasza wiewiórka Hania to pierwsza mieszkanka Tajemniczego Lasu. Nasza Bohaterka jest bardzo urocza, energiczna i sprawnie wspina się po drzewach. Mieszka w Tajemniczym lesie, wraz ze swoją leśną rodziną. Ma puszyste futerko o wyjątkowym kolorze. Charakterystyczne “pędzelki” na uszach dodają Jej uroku.

Dziś poznamy tylko Hanię, ale w niedalekiej przyszłości zaprezentują się pozostali mieszkańcy Tajemniczego lasu stworzeni przez naszą Artystkę.

A tak to się zaczęło…nawiązaliśmy współpracę z Artystką, naszą Przyjaciółką, Karoliną Kasprzak, Absolwentką Wydziału Wychowania Artystycznego Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Uzyskała dyplom w zakresie: malarstwo sztalugowe w 2009 roku. W jednym zdaniu, tak oto opisuje swoją Pasję: „Cenię swoją twórczość jako czystą swobodę wypowiedzi bez słów, ponieważ jest to wyraz moich uczuć i emocji”.
Karolina uwieczniła naszą Bohaterkę na czterech różnych obrazkach, które możesz zobaczyć także tutaj. Każda grafika stanowi wierną kopię oryginalnych dzieł artystki, opatrzona jej sygnaturą.

Pozostań z nami na dłużej…

Copyright © 2024 Babywalls. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie expertwww.pl
usercartmagnifiercrosschevron-down